MEISTARKLASES
Meistarklašu cena variējas, balstoties uz katra klienta vēlmēm. Sazinies ar mums, izstāsti, ko vēlies sasniegt, un mēs izveidosim speciālu meistarklašu piedāvājumu tieši jums. Minimālāis meistarklases ilgums: 2h, maksimālais: 18h (izveidojot atsevišķu grafiku). 
​KĻŪDĪTIES IR FORŠI

 Ikdienas situācijās mēs pieļaujam kļūdas, kuras bieži ir nenozīmīgas, bet tāpat raisa nepatīkamas sajūtas. Improvizācijas teātris ir vieta, kur iemāca apzināties kļūdas un to radītās sajūtas, kā arī pieņemt kļūdas, noslāpēt tās pilnībā vai arī izmantot savā labā, lai pilnvērtīgi baudītu darba, radošos un dzīves procesus.

KĀ SASPĒLĒTIES KOMANDĀ

Kā nolikt savu ideju malā un pieņemt citu domas. Kā saprast, kad ir Tava kārta runāt sanāksmē? Kā strādāt un funkcionēt komandā, kurā nav izteikts līderis un turpināt iesaistīties procesā, kā arī uzņemt atbildību?Tam visam (un vēl vairāk) spēj palīdzēt improvizācija un tās apmācibā iegūtās prasmes. Kā uznākt uz skatuves un pieņemt otra ideju, ja tā atšķiras no Tavējās? Kad ir Tava kārta runāt, lai nerastos juceklis un spēlētāji nesāktu runāt "viens otram pāri", un kā kopīgi, neko nesakot priekšā, nospēlēt loģisku stāstu?

SPONTANITĀTE

​Kā reaģēt uzreiz un vēl saprast, ka tas ir pareizi. Kā uzdrošināties uzticēties savām idejām. Kas ir tās bailes, kas mūsos liek visu septiņas reizes nomērīt un mērot pazaudēt iespējas? Improvizācijā ir jāreaģē uzreiz, bet kā paspēt? 

Viens no improvizācijas teātra dibinātājiem ​Kīts Džonstons uzskata, ka cilvēki nav spontāni trīs iemeslu dēļ, kuras visas ir saistītas ar to - ko par mani citi padomās. Vairāk atbildes var atrast šajā meistarklasē. 

DZIRDĒT, REDZĒT, ATCERĒTIES

Komunikācijā ar klientiem, vai tā būtu personīga tikšanās vai tālruņa zvans, ir jābūt vienu soli priekšā, jo, lai kādas būtu jūsu iepriekš sagatavotās atbildes, vienmēr var notikt kāds negaidīts pavērsiens, uz kuru ir jāreaģē, kas ir jāsaklausa un jāuztver. Kā neieslīgt savās domās, kā atcerēties  to, kas tikai nedaudz piefiksēts? Improvizācija ir iešana atpakaļgaitā: tev nav ne jausmas, uz kurieni tu ej, bet tu redzi, dzirdi un atceries visu, kas tev ir bijis priekšā. 

SIA Tea Tree Impro 

Vienotās reģistrācijas. Nr. 42403044443

Kr. Barona iela 78a, LV - 1001

AS Swedbank

IBAN: LV42HABA0551045438911

SWIFT: HABALV22

VAIRĀK INFORMĀCIJAS                                              

epasts: info@teatree.lv                                                            

                                                                                  

Vadītāja Mairita Strūberga

epasts: mairita@teatree.lv 

 

 

Adrese: Lāčplēša iela 14
 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Vārds *

Epasts *

Subject

Message