IZRĀDES

Kādā ciematā noticis kaut kas neparasts, kas ietekmē visus ciema iedzīvotājus. Četri ciematnieki pastāstīs sīkāk par šo notikumu - kā tas mainīja viņu dzīves un kas patiesībā notika. Taču katra stāsts atšķiras no pārējo ciematnieku pieredzētā. 
Izrāde lieliska priekš pasākumiem, kur nav skatuve vai daudz paredzētas telpas izklaidei, bet kur nepieciešams ievilkt elpu un ļauties stāsta virpulī. 

Uzdevums viekāršs - skatitājiem ļausim izlemt, kas tieši ir katrs no improvizatoriem, un tālāk jau stāsts būs atkarīgs no viņiem pašiem un savstapējās mijiedarbības. 

Izrādi spēlē teātra Pagrabsastāvs

Izrādes ilgums: 1h
Aktieru skaits: 4
Scenogrāfija: Galds

Skatītājiem būs iespēja dalīties ar savām un savu draugu problēmām, lai redzētu, kā kopā ar improvizatoriem šova vadītāja Marta Rosicka (Mairita Strūberga) tās atrisina. Pati Marta saka tā: "Mēs neesam vainīgi, ka mūsos ir pa kādai mazai vainai. Tas ir pilnīgi normāli! Vainu meklēšana ir pirmais solis ceļā uz veselīgu dzīvesveidu." Pat ja šķiet, ka nekas nekaiš, esi drošs - Marta atradīs arī Tavu vainu!

Izrādi spēlē teātra Pamatsastāvs. ​

Izrādes ilgums: 1h
Aktieru skaits: 6

Scenogrāfija: Galds, 4 krēsli

Neviens tā īsti Haroldu nekad nav pazinis. Acīmredzamākie Harolda  raksturlielumi ir tā izteiktais garums un kompozicionālais strukturējums.

​Improvizētā komēdija “Harolds” ir stāsts trīs daļās, kurš tiek veidots no skatītāju dota lietvārda. Iedvesmojoties no šī vārda, improvizatori vienas stundas garumā piedzīvo dažādus, savstarpēji saistītus notikumus, ne brīdi nenojaušot, kur tas ved viņus un stāstu.​

Izrādi spēlē teātra Pamatsastāvs. 

Izrādes ilgums: 1h
Aktieru skaits: 6 vai 4

Scenogrāfija: 2 krēsli

"kokoro" - (no Japāņu valodas) sirds, prāts, emocijas, mīlestība, mentalitāte, gars, dvēsele.

Cilvēks ir pilns ar kokoro, tomēr dažreiz tas paliek dziļi paslēpts un neredzams, līdz ar to cilvēka stāsts plašākai pasaulei netiek atklāts līdz galam. Ikdienā pat neaizdomājamies, cik daudz noklusējam un slēpjam, jo šķiet, viss jau tāpat otram ir saprotams. Vienmēr varam saukt pie vainas jaunās tehnoloģijas un pasaules pārmaiņas, bet ar to netiek izskaidrots, kādēļ cilvēce ar patieso izjūtu noklusēšanu cīnās krietni ilgāk nekā spējam apzināties. Domājam, ka viss tiek izteikts ar skatienu, žestu vai “caur puķēm” pateiktu teikumu, taču īsto patiesību neuzzinām līdz brīdim, kad jau ir par vēlu.

 

Gatavojoties izrādei “Pēc Upīša”, trupai tika iedoti vairāki A. Upīša prozas un īsprozas darbi, no kuriem aktieri sadarbībā ar Andreja Upīša memoriālā muzeja speciālistiem izvēlējās četras darbojošās personas, kurās iejusties un kuras improvizēt: Elza Pūpols ir romāna “Sieviete” (1910) galvenā varone; Oļģerts Kurmis, kurš slēpj sevī autora alter ego, ir romāna “Smaidoša lapa” (1937) centrālā persona, pazīstama arī no leģendārās Leonīda Leimaņa filmas “Pie bagātās kundzes” (1969); Jānis Robežnieks ir viens no “Robežnieku cikla” varoņiem; Skrīvera palīgs izrādē ienāk no mazāk zināma A. Upīša prozas darba – “Stāsta par mironi” (1905), kas iekļauts “Mazo komēdiju” ciklā.

SIA Tea Tree Impro 

Vienotās reģistrācijas. Nr. 42403044443

Kr. Barona iela 78a, LV - 1001

AS Swedbank

IBAN: LV42HABA0551045438911

SWIFT: HABALV22

VAIRĀK INFORMĀCIJAS                                              

epasts: info@teatree.lv                                                            

                                                                                  

Vadītāja Mairita Strūberga

epasts: mairita@teatree.lv 

 

 

Adrese: Lāčplēša iela 14
 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Vārds *

Epasts *

Subject

Message