KAS MĒS ESAM

 Mūsu teātra nosaukumu var izrunāt daudzos un dažādos veidos, taču vien retais pamanīs, ka tā patiesā nozīmē ir teātris. Mēs tēlojam, ka zinām, kur stāv cukurs mūsu iedomātās virtuves iedomātajos plauktiņos. Mēs spēlējamies ar reālo un sirreālo, liekot citiem redzēt to, ko redzam mēs. Ja tas izdodas, tad šķietami tukšā skatuve pārtop par automašīnu un cilvēku steigas pārpildītu ielu vai kādu gaumīgu, vērtīgu mākslas darbu piekrautu dzīvokli Rīgas sirdī, Ņujorkas ābolā, vai jebkur citur, kur vien aktieri un skatītāji to vēlas. Lai arī kāda vieta netiktu uzburta, tur vienmēr atrodas kāds stāsts, kuru mums pastāstīt. Vienmēr improvizēti, vienmēr nešaubīgi patiesi. 

IMG_9302.jpg

MAIRITA STRŪBERGA

Dibinātāja un Vadītāja 

Improvizācijas teātri Mairita iepazina 12 gadu vecumā Siguldas Jauniešu centrā, un sākot no tā brīža arī aizrāvās ar šo mākslas nozari. 2010. gadā viņa nodibināja savu pirmo Improvizācijas teātri ar nosaukumu “TIT”, iegūstot pirmo pieredzi kā skolotājai un organizējot izrādes Rīgā un Tukumā. Pēc kāda laika paralēli “TIT” Mairita vadīja nodarbības savām komandām arī Siguldā un Rīgā. Pēc viena gada pauzes, izanalizējusi savu iepriekšējo darbību, Mairita atsāka strādāt pie bakalaura darba par tēmu “Improvizācijas teātris Latvijā”, kurā tika apkopota informācija par improvizācijas teātra vēsturi un galvenajām iezīmēm, balstoties uz vairāk kā 20 intervijām, apmeklējot dažāda veida izrādes un veicot to analīzi. Apguvusi teorētisko pamatu, 2013.gadā viņa uzsāka savu jauno projektu “Tea Tree”, kas dzima 2014. gada 27. martā. Mairita vada meistarklases, apmāca jaunos improvizatorus un veido konceptizrādes, laiku pa laikam novadot kādu izrādi vai pasākumu, tomēr galvenās ir draudzības saites, kur katrs audzēknis tiek pieņemts kā labākais draugs, cenšoties saliedēt teātra kopienu vienā lielā, brašā ģimenē.

Luīze Beča Tea Tree Impro

LUĪZE BEČA

Pasniedzēja 

Luīze ir Improv Comedy Riga improvizatore, līdzdibinātāja un Instagram Story funkcijas entuziaste. Šajā mākslas formā viņa nonāca, jo sasita galvu! (true story, paprasi viņai, lai pastāsta sīkāk) Un viņa saka, ka viss, kas notika pēctam ir labākais, kas ar viņu ir noticis. Luīze ir mācījusies improvizēt pie vairāk kā 50 impro pasniedzējiem tādās vietās kā Upright Citizens Brigade LA (ASV), The Second City Toronto, Bad Dog Theatre, The Assembly (Kanāda), The Hideout Theatre (ASV) un vairākos improvizācijas festivālos Eiropā. Spēlējusi uz skatuvēm Kopenhāgenā, Oslo, Teksasā, Losandželosā, Toronto, Ņujorkā, Tallinā, Dobelē un, protams, Rīgā! Visbiežāk uz skatuves viņu var redzēt ar Improv Comedy Riga grupu, ar kuru organizē ikmēneša ‘mini-festivālus’ ar ārzemju impro meistaru piedalīšanos. 

Luīze iesaka negaidīt galvas traumu, lai sāktu improvizēt. 

103438773_1103474030028854_3131174349663

KRISTERS OZOLS 

Pasniedzējs 

Kristers neatcerās laiku, kad viņš neimprovizēja, tas šķietami ir noticis visu laiku, kā arī Kristers ir spēlējis ar tik daudz improvizatoriem un komandām, ka nespēj tās visas atsaukt atmiņā un negrib kādu atstāt nenosauktu. Kristers ir mācījies improvizēt no visdažādākajiem pasniedzējiem dažādos Eiropas festivālos kā arī izgājis intensīvo improvizācijas kursu Čikāgā, kas joprojām viņa dzīvē ir visspilgtākā atmiņa un vislabākais, kas ar viņu ir noticis. Kristera inspirtonal qoute ir "kad tu sāc improvizēt, tu nekad nebeidz improvizēt." Viņš vienozīmīgi ir interesantāks dzīvē nekā šajā īsajā aprakstā, tāpēc nāc un pārliecinies par to.

TeaTree Portreti-2.jpg

TOMS GRĪNVALDS-KALNIŅŠ

Grafikas dizaineris 

Teātra logo, afišu un citu nieku vizuālizācijas autors, radošs profesionālis.

SIA Tea Tree Impro 

Vienotās reģistrācijas. Nr. 42403044443

Kr. Barona iela 78a, LV - 1001

AS Swedbank

IBAN: LV42HABA0551045438911

SWIFT: HABALV22

VAIRĀK INFORMĀCIJAS                                              

epasts: info@teatree.lv                                                            

                                                                                  

Vadītāja Mairita Strūberga

epasts: mairita@teatree.lv 

 

 

Adrese: Kr. Barona iela 78a
 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon