​MŪSU VĪZIJA 

DOT IESPĒJU APGŪT UN IZBAUDĪT IMPROVIZĀCIJAS MĀKSLU DAŽĀDOS VEIDOS VISIEM, KAS TO VĒLAS 
IMG_9302.jpg

MAIRITA STRŪBERGA

Dibinātāja un Vadītāja 

Improvizācijas teātri Mairita iepazina 12 gadu vecumā Siguldas Jauniešu centrā, un sākot no tā brīža arī aizrāvās ar šo mākslas nozari. 2010. gadā viņa nodibināja savu pirmo Improvizācijas teātri ar nosaukumu “TIT”, iegūstot pirmo pieredzi kā skolotājai un organizējot izrādes Rīgā un Tukumā. Pēc kāda laika paralēli “TIT” Mairita vadīja nodarbības savām komandām arī Siguldā un Rīgā. Pēc viena gada pauzes, izanalizējusi savu iepriekšējo darbību, Mairita atsāka strādāt pie bakalaura darba par tēmu “Improvizācijas teātris Latvijā”, kurā tika apkopota informācija par improvizācijas teātra vēsturi un galvenajām iezīmēm, balstoties uz vairāk kā 20 intervijām, apmeklējot dažāda veida izrādes un veicot to analīzi. Apguvusi teorētisko pamatu, 2013.gadā viņa uzsāka savu jauno projektu “Tea Tree”, kas dzima 2014. gada 27. martā. Mairita vada meistarklases, apmāca jaunos improvizatorus un veido konceptizrādes, laiku pa laikam novadot kādu izrādi vai pasākumu, tomēr galvenās ir draudzības saites, kur katrs audzēknis tiek pieņemts kā labākais draugs, cenšoties saliedēt teātra kopienu vienā lielā, brašā ģimenē.

Luīze Beča Tea Tree Impro

LUĪZE BEČA

Pasniedzēja 

Luīze ir Improv Comedy Riga improvizatore, līdzdibinātāja un Instagram Story funkcijas entuziaste. Šajā mākslas formā viņa nonāca, jo sasita galvu! (true story, paprasi viņai, lai pastāsta sīkāk) Un viņa saka, ka viss, kas notika pēctam ir labākais, kas ar viņu ir noticis. Luīze ir mācījusies improvizēt pie vairāk kā 50 impro pasniedzējiem tādās vietās kā Upright Citizens Brigade LA (ASV), The Second City Toronto, Bad Dog Theatre, The Assembly (Kanāda), The Hideout Theatre (ASV) un vairākos improvizācijas festivālos Eiropā. Spēlējusi uz skatuvēm Kopenhāgenā, Oslo, Teksasā, Losandželosā, Toronto, Ņujorkā, Tallinā, Dobelē un, protams, Rīgā! Visbiežāk uz skatuves viņu var redzēt ar Improv Comedy Riga grupu, ar kuru organizē ikmēneša ‘mini-festivālus’ ar ārzemju impro meistaru piedalīšanos. 

Luīze iesaka negaidīt galvas traumu, lai sāktu improvizēt. 

103438773_1103474030028854_3131174349663

KRISTERS OZOLS 

Pasniedzējs 

Kristers neatcerās laiku, kad viņš neimprovizēja, tas šķietami ir noticis visu laiku, kā arī Kristers ir spēlējis ar tik daudz improvizatoriem un komandām, ka nespēj tās visas atsaukt atmiņā un negrib kādu atstāt nenosauktu. Kristers ir mācījies improvizēt no visdažādākajiem pasniedzējiem dažādos Eiropas festivālos kā arī izgājis intensīvo improvizācijas kursu Čikāgā, kas joprojām viņa dzīvē ir visspilgtākā atmiņa un vislabākais, kas ar viņu ir noticis. Kristera inspirtonal qoute ir "kad tu sāc improvizēt, tu nekad nebeidz improvizēt." Viņš vienozīmīgi ir interesantāks dzīvē nekā šajā īsajā aprakstā, tāpēc nāc un pārliecinies par to.

018.jpg

KASPARS FOLKMANIS

Pasniedzējs 

Kasparam teātris ir kā dzīve, un dzīve kā teātris. Viņam patīk radīt un izpildīt mūziku. Kaspars tic, ka improvizācija ir cilvēka spēju potenciāla virzītājspēks.  Kaspars ir apguvis improvizāciju gan Rīgā gan ārpus tās, kā ari paspējies strādāt ar jauniešiem, apmācot improvizāciju Austrijā. 

 

Izglītība: 2018.g. Sertifikāts pedagoģijā (viena semestra kursi) - Latvijas Universitāte, PPMF.
Tiesības veikt pedagoģisko darbību.

118636859_312714450033189_53715371058758

ULDIS SILIŅŠ

Pasniedzējs 

Uldi pierunāja atnākt uz pirmo teātra nodarbību vēl, kad mācījās pamatskolā, taču no tā brīža atpaļ nav skatījies un ir piedzīvojis teātri daudz un dažādās tā izpausmēs - gan īsās un garās formas improvizācijas, gan radošo drāmu un "klasiskā" teātra izrādes, Foruma teātri, Meisnera aktiermeistarības metodi, gan personīgā radošuma meklējumus pielietojamajā improvizācijā. Viņš ir mācījies no daudziem pasaulē atzītiem pasniedzējiem Latvijā un starptautiskos improvizācijas festivālos un vairākus gadus vada improvizācijas nodarbības un meistarklases. Šī pieredze tad arī palīdz lobīt nost "ir tikai viena pareizā atbilde", "es neesmu radošs" un "ko tad nu es" slāņus no improvizatoriem gluži kā mizas no sīpoliem un kopā ar improvizācijas apgūšanu piedzīvot arī skaistus pašatklātsmes brīžus. Uzskata, ka improvizēt var visi un katrs var atrast sev piemērotu izpausmes veidu.

118767907_2568961980082883_8257809357565

KASPARS SILAVS

Pasniedzējs 

Kaspars Silavs ir improvizators ar plaša spektra pieredzi. Savas improvizatora gaitas viņš sāka, apgūstot šo mākslas formu pašmāju pasniedzēju vadībā un uzstājoties izrādēs visdažādākajos sastāvos un formātos. Apmeklējot vairākus improvizācijas festivālus Spānijā, Dānijā, Norvēģijā, Igaunijā, Krievijā, Vācijā, Kaspars ir apguvis dažādas improvizācijas teātra tehnikas neskaitāmu pasniedzēju vadībā, kā arī uzstājies internacionālos sastāvos. Pēcāk viņš kļuva par līdzdibinātāju Improv Comedy Riga, kur organizē improvizācijas teātra meistarklases, kurās pasniedz šīs mākslas formas profesionāļi no tuvākām un tālākām ārvalstīm. Kopā ar šiem pasniedzējiem un Improv Comedy Riga komandu (Luīze Beča, Anna Paukša, Kaspars Breidaks) ir gūta neatsverama pieredze gan meistarklasēs, gan uz skatuves. Kaspars ir vienmēr gatavs runāt par un ap improvizācijas teātri. Daudz. Vienmēr un daudz.

TeaTree Portreti-2.jpg

TOMS GRĪNVALDS-KALNIŅŠ

Grafikas dizaineris 

Teātra logo, afišu un citu nieku vizuālizācijas autors, radošs profesionālis.

SIA Tea Tree Impro 

Vienotās reģistrācijas. Nr. 42403044443

Kr. Barona iela 78a, LV - 1001

AS Swedbank

IBAN: LV42HABA0551045438911

SWIFT: HABALV22

VAIRĀK INFORMĀCIJAS                                              

epasts: info@teatree.lv                                                            

                                                                                  

Vadītāja Mairita Strūberga

epasts: mairita@teatree.lv 

 

 

Adrese: Lāčplēša iela 14
 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Vārds *

Epasts *

Subject

Message